+38 (044) 360 56 37 Пн—Пт 9.00—18.00

Наприклад: мольберт

Кошик

0 товарів на суму
0 грн.

Календар Словник Англійський на 2020 рік

Дитячий англо-український календар-словник – гарний помічник для вивчення англійської мови дітьми. Кожен місяць – це певна тема, а кожен день – це нове слово, об’єднане темою місяця. Поряд з написанням слів англійською мовою подана транслітерація, яка дає уявлення про звучання слова для тих, хто не володіє англійською, але буде допомагати малюку вчити слова, а також декілька фраз з використанням вивчених слів.

Календар Словник Англійський 2020
Календар Словник Англійський 2020
Календар Словник Англійський 2020

Вигравай квитки в Лондон на концерт MONATIK

Замовляй доставку з Нова Пошта 

Вигравай 5 поїздок на двох

на концерт MONATIK в Лондоні та ексклюзивні призи від мультиартиста


Умови акції

Замовляй товари з доставкою від Нова Пошта Реєструй номер експрес-накладної
на промо-сайті
Бери участь у щотижневих розіграшах призів

Призи

Щотижня призи:

 • Подорож на концерт MONATIK у м. Лондон 18.10.19,
 • світшоти,
 • блокноти,
 • брелок,
 • музичні диски,
 • браслети,
 • плакати.

ЗАРЕЄСТРУВАТИ НОМЕР ЕКСПРЕС-НАКЛАДНОЇ

Зареєструвати номер експрес-накладної

Як залишатися в курсі справ дитини: поради батькам

У міру того, як діти ростуть, батьки починають дедалі більше цікавитися тим, чим вони займаються й куди ходять. Однак діти, дорослішаючи, стають не такими відкритими. Іноді це добре, але іноді може становити проблему і для батьків, і для самої дитини.

Батьки мають бути достатньо обережними, питаючи в дитини про її заняття, цікавлячись її захопленнями або колом спілкування. Якщо дитина відчує недружелюбність батьків або неможливість відкрито ділитися з ними своїми думками, вона може стати замкнутою. Щоб і далі бути обізнаними із життям своєї дитини, батькам варто дотримуватися низки рекомендацій. Ось вони:

 • Будьте доброзичливими у ставленні до своєї дитини. Поводьтеся з нею як друг, а не стороння людина. Чимало аспектів життя дитини ви знатимете й розумітимете краще, якщо станете синові чи доньці другом, а не просто батьком. Що тісніший емоційний зв'язок встановиться між вами – то більше ви знатимете інформації про події в житті дитини. Вам не обов'язково займатися тими ж справами, що й вона. Краще зосередьте свої спостереження на тому, як дитина долає труднощі.
 • Найкращий спосіб дозволити дитині висловлювати почуття – заохотити її до цього. Підтримуйте бажання дитини розповідати вам про її справи й захоплення, ділитися з вами думками й почуттями. Установіть із дитиною довірливе спілкування – і вона приходитиме до вас, коли матиме і серйозні проблеми, і дрібніші негаразди, наприклад, щоб просто розповісти про невдалий день. Таким чином, завдяки спілкуванню з вами дитина поступово ставатиме сильнішою і вчитиметься стояти за себе, стикаючись із щоденними клопотами й проблемами.
 • Батьки повинні стежити за тим, як поводиться дитина. Деякі батьки настільки зайняті своїми справами, що приділяють цьому занадто мало уваги. Тому потрібно не втрачати пильність, щоб мати змогу вчасно помітити щось підозріле й необхідним чином зреагувати.
 • Запросіть додому друзів вашої дитини. Зробивши це, ви виявите смаки вашої дитини щодо певних речей. Запрошуючи додому друзів вашої дитини, ви матимете змогу надалі спілкуватися з ними й довідаєтеся, кого вона обирає собі в друзі.
 • Спілкуйтеся із шкільними вчителями вашої дитини. Відвідуйте батьківські збори в школі, розмовляйте з учителями, щоб знати, як вона навчається. Також такі бесіди допоможуть вам дізнатися про інтереси вашої дитини. Якщо вона не досить добре навчається, можливо, їй до душі певна діяльність, присвячувати час якій вона не має можливості.
 • Дивіться на життєві ситуації з точки зору дитини, а не дорослого. Іноді дитина поводиться так або інакше, але ви не в змозі зрозуміти причину її поведінки. Коли ви поставите себе на місце дитини, причини стануть вам більш зрозумілі.

Діти нерідко займаються тим, що їм цікаво, не розповідаючи про свої заняття батькам і не виставляючи предмет свого інтересу напоказ. Причина такої поведінки криється в тому, що батьки мало спілкуються з дитиною, тому їй буває важко висловлювати свої емоції. Іноді батькам нелегко знайти спільну мову зі своєю дитиною. Але варто докласти зусиль і позитивно поставитися до такої перспективи – і зробити це виявиться не так і складно.
Джерело - https://childdevelop.com.ua

Шістнадцять причин завести другу дитину

Багато батьків вважає за краще мати одну дитину. На це може бути безліч причин: додаткова відповідальність, фінансові труднощі тощо. Виховувати двох дітей складніше, ніж одну. Однак родина із двома дітьми має достатньо багато переваг і для батьків, і для першої дитини. Діти стають найближчими друзями, вони разом ростуть і розвиваються, багато чого вчаться один у одного. Двоє дітей у сім'ї добре врівноважують одне одного, і це позитивно позначається на розвитку обох.
Причини завести другу дитину:

 • діти зростатимуть разом і розвиватимуть глибоку прихильність один до одного. Між ними буде особливий зв'язок;
 • ви зможете більше часу присвячувати собі, поки діти будуть гратися або вчитися разом. Ви також зможете проводити деякий час із подружжям;
 • діти отримають змогу самостійно вирішувати конфлікти й домовлятися, коли між ними виникатимуть розбіжності;
 • діти навчаться піклуватися один про одного та враховувати потреби один одного. Коли вони поступаються в тому, який мультфільм подивитися по телевізору, діляться частуванням, іграшками та іншими своїми речами, то починають розуміти, чому важливо ділитися. Це також навчає їх жертвувати чимось заради близьких людей. Крім слів «я» і «моє» у їхньому лексиконі з'являться слова «ми» та «наше»;
 • молодші діти вчаться у старших. Більшість того, чого ви навчили свою першу дитину, вона передасть молодшій. Спочатку молодша дитина просто наслідує старшу, але згодом починає вчитися в неї;
 • молодша дитина черпатиме натхнення й підтримку від старшої, щоб розвиватися і йти далі по життю;
 • старша дитина розвиватиме терпіння та зрілість і навчиться брати на себе відповідальність. Вона захищатиме молодшого брата або сестру, піклуватиметься про них;
 • у кожного з дітей буде друг на все життя. Вони ніколи не відчують самотності, їм буде весело й цікаво разом. Усе життя вони ділитимуться один з одним своїми думками й почуттями;
 • діти навчаться працювати в команді. Коли в них на двох є великий список обов'язків, вони зрозуміють, що спільна робота – чудовий спосіб виконати всі справи швидше;
 • ваші діти та гармонійні взаємини, які ви з ними встановите, додадуть багато радості у ваше життя;
 • ви зможете залишати їх разом. Навіть коли вам потрібно буде ненадовго залишити їх, ви будете впевнені, що вони подбають один про одного;
 • у ваших дітей буде хтось, із ким можна буде поділитися своїми радощами та досягненнями;
 • їм буде легше соціалізуватися, тому що вони вчаться взаємодіяти один з одним. Наприклад, коли у хлопчика є молодша сестра, він вчиться розуміти жінок. Аналогічно, коли в дівчинки є брат, вона краще розуміє чоловіків;
 • у кожного з ваших дітей буде міцне плече, на яке можна покластися в скрутну хвилину. Їм буде простіше ділитися своїми невдачами й печалями один з одним, ніж із ким-небудь ще;
 • батьки, у яких двоє дітей, завжди можуть займатися з кимось одним із них;
 • одяг, книги, іграшки та інші речі, які ви купували для старшої дитини, можуть перейти до молодшої.

Як бачимо, є багато причин завести другу дитину. Виховання двох дітей дає батькам більш повноцінний і багатий досвід порівняно з вихованням у сім'ї однієї дитини. Крім того, це допомагає розвиватися самим дітям.
https://childdevelop.com.ua

А де грають Ваші діти? Соціальний проект - будівництво дитячого майданчика


Дорогі наші клієнти!

Наша компанія прийняла рішення брати участь в громадському проекті, мета якого побудувати дитячий майданчик і зону воркаут (турніки) в одному з районів міста Києва.

Адреса майданчика м. Київ, вул. Леся Курбаса 10-Д.


Запрошуємо всіх бажаючих зробити свій внесок у будівництво майданчика.

Для цього необхідно придбати скільки завгодно магнітиків за раз, в залежності від бажання клієнта збільшити суму вкладень в соціальний проект.


Завантажити презентацію

Мобільний тренажер "МОБІЛКА"

Оригінальний мобільний тренажер для автоматизації навичок за темами.


Навчальні предмети:

Комплект: корисні вправи, пізнавальні розваги, мотивуючі фрази.

Кількість завдань: 44.

Кількість сторінок: 48.

Розмір: 95*160 мм.


МОБІЛЬНИЙ ТРЕНАЖЕР З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ПРИЙМЕННИКИ

МОБІЛЬНИЙ ТРЕНАЖЕР З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

ПРИЙМЕННИКИ

Тренажер містить вправи для вивчення англійських прийменників місця, напрямку та часу. Вправи забеспечують впевнене вживання прийменників у англійському мовленні.


ПРИДБАТИМОБІЛЬНИЙ ТРЕНАЖЕР З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ЧАС. ТИЖДЕНЬ. МІСЯЦЬ. РІК

МОБІЛЬНИЙ ТРЕНАЖЕР З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

ЧАС. ТИЖДЕНЬ. МІСЯЦЬ. РІК

Тренажер містить вправи для актуалізації англійської лексіки за темами "Час", "Календар", "Пори року".


ПРИДБАТИМОБІЛЬНИЙ ТРЕНАЖЕР З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ БУДОВА СЛОВА

МОБІЛЬНИЙ ТРЕНАЖЕР З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

БУДОВА СЛОВА

Тренажер містить вправи для формування навичок розбору слова за будовою. Актуалізує знання з розбору іменників, прикметників та дієслів.


ПРИДБАТИМОБІЛЬНИЙ ТРЕНАЖЕР З МАТЕМАТИКИ ТАБЛИЦЯ МНОЖЕННЯ

МОБІЛЬНИЙ ТРЕНАЖЕР З МАТЕМАТИКИ

ТАБЛИЦЯ МНОЖЕННЯ

Тренажер містить вправи для формування навичок з множення та ділення у межах таблиці. Призначений для закріплення таблиці множення та залучення її до повсякденного застосування.


ПРИДБАТИМОБІЛЬНИЙ ТРЕНАЖЕР З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ЗАПАМ'ЯТОВУЄМО СЛОВА

МОБІЛЬНИЙ ТРЕНАЖЕР З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

ЗАПАМ'ЯТОВУЄМО СЛОВА

Тренажер призначений для закріплення знання базової англійської лексики і залучення її до повсякденного лексикону школяра.


ПРИДБАТИ

 

 

МОБІЛЬНИЙ ТРЕНАЖЕР З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ВІДМІНЮВАННЯ

МОБІЛЬНИЙ ТРЕНАЖЕР З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

ВІДМІНЮВАННЯ

Тренажер призначений для закріплення знань за темами "Відмінки іменників", Відмінки прикметників", Відмінки числівників", "Відмінки займенників".


ПРИДБАТИМОБІЛЬНИЙ ТРЕНАЖЕР З МАТЕМАТИКИ ДОДАВАННЯ ТА ВІДНІМАННЯ У МЕЖАХ 100

МОБІЛЬНИЙ ТРЕНАЖЕР З МАТЕМАТИКИ

ДОДАВАННЯ ТА ВІДНІМАННЯ У МЕЖАХ 100

Тренажер призначений для закріплення знань за темами "Додавання та віднімання у межах 100 без переходу через десяток", "Додавання та віднімання у межах 100 з переходом через десяток", "Додавання та віднімання у стовпчик".

ПРИДБАТИ

 

 

 

МОБІЛЬНИЙ ТРЕНАЖЕР З МАТЕМАТИКИ МНОЖЕННЯ ТА ДІЛЕННЯ У МЕЖАХ 100

МОБІЛЬНИЙ ТРЕНАЖЕР З МАТЕМАТИКИ

МНОЖЕННЯ ТА ДІЛЕННЯ У МЕЖАХ 100

Тренажер призначений для закріплення знань за темами "Табличні випадки множення", Множення та ділення у межах 100", "Множення та ділення у стовпчик", "Ділення з остачею".


ПРИДБАТИ

BABY EXPO 3-6 квітня 2018 року


Завітайте на виставку BABY EXPO та отримайте QR-код на знижку 20%


Чотири дні з 3-го по 6-те квітня у місті Києві на Броварському проспекті, 15 (метро Лівобережна) відбудеться виставка дитячих товарів. Ви зможете ознайомитися та придбати новинки видавництва "Зірка". Відвідування виставки разом із дитиною стане приємним та корисним проведенням часу. Для комфортного шопінгу облаштовані зони відпочинку.


НАС ЗНАЙТИ БУДЕ ДУЖЕ ПРОСТО!

стенд А2, 10


РОЗКЛАД РОБОТИ:
3-5 квітня 2018 виставка працює з 10:00 до 17:00
Вхід для відвідувачів закривається о 16.30
6 квітня 2018 виставка працює з 10:00 до 14:00
Вхід для відвідувачів закривається о 13.30

ВХІДНИЙ КВИТОК безкоштовно можна отримати після РЕЄСТРАЦІЇ на сайті. Роздрукуйте квиток або закачайте у мобільний телефон та пред’явіть його на вході


Вхід до павільйонів з дитячими візочками обмеженений! (працює безкоштовна «Колясочна» з охороною).

ВСІ. СВОЇ: діти - сімейний маркет

Історичні знаряддя + Фортеця

ЦІКАВО ЗБИРАТИ, ЦІКАВО ГРАТИДЕРЕВ`ЯНИЙ 3Д КОНСТРУКТОР "ФОРТЕЦЯ" В ПОЭДНАННІ ЗІ ЗНАРЯДДЯМИ ДЛЯ ШТУРМУ ДОПОМОЖУТЬ ВІДТВОРИТИ СПРАВЖНІ ІСТОРИЧНІ ПОДІЇ ТА ЗАХОПЛЯТЬ УВАГУ ВАШОЇ ДИТИНИ НЕ НА ОДИН ВЕЧІР

ЗНАРЯДДЯ ДЛЯ ШТУРМУ ПРОДАЮТЬСЯ ОКРЕМО, ЩО ДАЄ МОЖЛИВІСТЬ ВІДТВОРИТИ ВІЙСЬКОВІ ПОДІЇ БУДЬ-ЯКОГО МАСШТАБУ


ФОРТЕЦЯ

Дерев`яний 3D конструктор"Фортеця" - це чудова іграшка для всієї родини. Дитина зможе проявити себе як справжній архітектор чи будівельник. Іграшка розвиватиме логіку, просторове мислення та дрібну моторику рук, а також творчі здібності.

Ця дерев'яна іграшка буде справжньою прикрасою дитячої кімнати. А дітвора залюбки вигадає, як її використати в різних рольових іграх: хлопці, напевно, влаштують штурм фортеці і розташують в ній своїх героїв, а дівчата поселять в одну з башен принцесу, яку може врятувати тільки справжній сміливець.

 • Кількість пазлів - 74;
 • Матеріал - фанера;
 • Розмір упаковки - 345 x 250 x 70 мм;
 • Розмір моделі - 530 х 225 х 490 мм
 • Країна виробник - Україна
 • Видавництво - Зірка
 • ПРИДБАТИ

Фортецю можна не тільки зібрати як конструктор, а й розфарбувати кольоровими олівцями, фарбами або фломастерами.КАТАПУЛЬТА

Історичне знаряддя "Катапульта"

Катапульта - ручне механічне знаряддя,що використовувалось для метання снарядів на велику відстань для руйнування оборонних стін або щоб перекинути снаряди через них. Наші пращури за допомогою катапульт метали каміння, палаючі бочки зі смолою, а також відрубані голови великої рогатої худоби, гнилі останки тварин, для того щоб викликати хвороби і епідемії в таборі ворога.

Це була перша бактеріологічна зброя.

 • Колеса - крутяться;
 • Стріляє;
 • Кількість пазлів - 18;
 • Матеріал - фанера;
 • Розмір упаковки - 165 x 125 x 40 мм;
 • Розмір моделі - 150 х 140 х 80 мм.
 • ПРИДБАТИШТУРМОВА ВЕЖА

Історичне знаряддя "Штурмова вежа або тура"Штурмова вежа або тура - знаряддя, призначене для забеспечення швидкого доступу штурмової групи на стіни фортеці. Додатковою функцією було прикриття штурмуючих від обстрілу противника при підході до мурів. Для цього вежу підвозили якомога ближче до стіни і опускали трап. Таким чином штурмуючі могли захопити частину стіни і надати можливість основним силам увірватися в місто або фортецю. Пересувалися вежі, як правило, на чотирьох колесах, ручною тягою або худобою.

 • Колеса - крутяться;
 • Трап - опускається за допомогою лебідки;
 • Кількість пазлів - 30;
 • Матеріал - фанера;
 • Розмір упаковки - 165 x 125 x 40 мм;
 • Розмір моделі - 230 х 110 х 90 мм.
 • ПРИДБАТИТАРАН

Історичне знаряддя "ТАРАН"Таран - стінобітне знаряддя (колода із ялини або ясена), на кінці якого знаходиться залізний або бронзовий наконечник. Таран використовувався при осаді міст, для руйнування стін, веж та інших споруд. Ударна колода приводилася до дії або вручну, або за допомогою ланцюгів і канатів, якими таран підвішувався до рами. Для більш зручного пересування тарана і надійного захисту солдат, які приводили його до руху, робили навіс на колесах, під яким встановлювалося знаряддя.

 • Колеса - крутяться;
 • Ударна колода - рухлива;
 • Кількість пазлів - 42;
 • Матеріал - фанера;
 • Розмір упаковки - 165 x 125 x 40 мм;
 • Розмір моделі - 190 х 110 х 80 мм.
 • ПРИДБАТИБОНУС

Три лицарі в кожному наборі історичного знаряддя
Видавництво "Зірка" вітає з Новим Роком!

Для тих хто ще не встиг придбати подарунки під ялинку для малечі,

нашу продукцію легко придбати у фірмових магазинах видавництва "Ранок"!!!


ГРАФІК РОБОТИ МАГАЗИНІВ У СВЯТА:


з 01.01.2018 по 07.01.2018 р.

01 січня - вихідний

02 січня - 05 січня - звичайний графік

06 січня - до 15:00

07 січня - вихідний

з 08 січня - магазини працюватимуть у звичайному режимі.


КИЇВ

Книжковий магазин - "Школярик"

Україна, Київ, м.ПЕТРІВКА, ринок "Букініст" Ряд С місце 17-18

Тел.: (066) 446-53-09

Вівторок - Неділя з 9:30 до 18:00

Понеділок - ВИХІДНИЙ


Книжковий магазин - Видавництво "Ранок"

Україна, Київ, м.ПЕТРІВКА, пр-т Московський, 6

Тел. (044) 377-73-22

Понеділок: з 9:00 до 18:00

Вівторок - П'ятниця з 9.00 до 19.00

Субота - Неділя з 10.00 до 18.00


Книжковий магазин - Видавництво "Ранок"

Україна, Київ, м.ПОЗНЯКИ, вулиця Княжий Затон, 4

Тел: (044) 377-73-21 , тел: (067) 549-38-62

Понеділок - П'ятниця : з 10:00 до 19:00

Субота - Неділя: з 10:00 до 17:00


Книжковий магазин - Видавництво "Ранок"

Україна, Київ, ТРОЕЩИНА, пр-т Володимира Маяковського, 70

Тел: (044) 377-73-24

Неділя - Понеділок з 10:00 до 17:00

Вівторок - Субота з 10:00 до 19:00


Книжковий магазин - Видавництво "Ранок"

Україна, Київ, вул. Ганни Ахматової, 16а

тел: (044) 377-73-20

Вівторок - Субота: з 10:00 до 19:00

Неділя - Понеділок з 10:00 до 17:00


ЖИТОМИР

Книжковий магазин - Видавництво "Ранок"

Україна, м. Житомир, вул. Перемоги, 54

Понеділок - П'ятниця: з 10:00 до 19:00

Субота - Неділя з 10:00 до 17:00

Тел.: (0412) 46-92-26

e-mail: ranok_zt@ukr.net


ЧЕРНІГІВ

Книжковий магазин - Видавництво "Ранок"

Україна, м. Чернігів, вул. Рокосовського, 14

Понеділок - П'ятниця: з 10:00 до 19:00

Субота - Неділя з 10:00 до 17:00

Тел. (0462) 93-14-30

e-mail: ranok_cn@ukr.net

 • Страницы:
 • 1
 • 2
 • 3