+38 (044) 360 56 37 Пн—Пт 9.00—20.00

Наприклад: мольберт

Кошик

0 товарів на суму
0 грн.

Зошит-помагайчик. Англійська мова. Додати в таблицю порівняння

Артикул: 286263

• Один «Помагайчик» замінює довідник та зошит. • Стислий довідник молодшого школяра — за ціною зошита. • Не має аналогів в Україні.

Характеристики
 • ISBN/ШК
  9786176340881
 • Код виробника
  97950
 • Країна виробник
  Україна
 • Вага
  0.05 кг

Опис товару


Зошит з інформацією на полях — це унікальна розробка, що дозволяє навчатися, не докладаючи майже ніяких зусиль. Просте користування зошитом тягне засобою так зване «запам’ятовування очима». Що б не писав у цьому зошиті учень — він не припиняє вчитися!

Також важливо зазначити, що інформація на полях — безцінний довідковий інструмент: у будь-яку хвилину можна підглянути вірну відповідь у власному зошиті. Більш не треба вишукувати підручники та питати пошукові системи Інтернет!

«Помагайчик» оформлений як зошит, на полях якого розміщена найнеобхідніша для молодшогошколяра інформація з англійської мови: правила вимови та тематична добірка найнеобхіднішої для школяра англійської лексики. За допомогою цього зошита школяр згадає англійські назви пір року, часу доби, місяців, днів тижня, легко підтримає розмову про родину, погоду, навчання та канікули.

Компактний та зручний дизайн дозволяє швидко відновити у пам’яті необхідну інформацію: все, що потрібно школяреві, тепер у нього під рукою.

«Зошит» призначений для учнів 1-4 класів.

Основні переваги

• На полях цього зошита зібрано все те, що зазвичай забувається та вилітає з голови молодшого школяра. Тепер виконувати домашні завдання значно простіше: якщо щось підзабулося, на полях знайдеться підказка. У зошиті є все необхідне: і норми вимови, і лексика основних шкільних тем, і список неправильних дієслів, а також назви днів тижня, місяців і пір року. І все це — завжди підрукою!

• Зошити та довідники завжди користуються попитом. У цій унікальній розробці ми поєднали простоту зошита і корисність довідника. Результатом цієї праці став зошит, в якому вся необхідна для школяра інформація викладена так стисло, що вмістилася на полях.

Даний зошит є оригінальною розробкою та захищений патентом України.

Коментарі

7 ноября 2018 12:16

Хорошая тетрадь

Это тот случай, когда слова запоминаются сами собой. Просто пишешь в тетрадь, а взгляд наталкивается. СПС!

Посмотрите 1 отзыв о Зошит-помагайчик. Англійська мова.

Ціна: 12,50 грн.Доставка по Україні

БЕЗКОШТОВНА доставка при замовленні від 550 грн.

Заощаджуй з нами

Гнучка система знижок, допоможе зберегти Ваші кошти.

Вигравай подарунки

Роби замовлення на zirka.ua та вигравай подарунки.

Покупатели, которые приобрели Зошит-помагайчик. Англійська мова., также купили